Poduszka VISCO MAGIC HILDING

  • Poduszka VISCO MAGIC HILDING
  • Marka: HILDING
  • Kod produktu: VISCO MAGIC HILDING
  • Dostępność: Dostępne
  • 79.00zł


Dostępne opcje


payu

Poduszka VISCO MAGIC HILDING

DARMOWA DOSTAWA DO PACZKOMATÓW INPOST NA TERENIE CAŁEGO KRAJU !!!

VISCO PRIME to jedna z najbardziej komfortowych poduszek w naszej ofercie. Jej wkład został utworzony z pianki termoelastycznej. Model świetnie dopasowuje się do kształtu i ułożenia głowy. Ponadto posiada specjalne wypustki, które lekko masują podczas snu. Poduszka występuje w pokrowcu Medicott Velur, który wyróżnia się właściwościami antyalergicznymi.

  VISCO MAGIC to nowa propozycja od marki Hilding. Poduszka jest stworzona z pianki termoelastycznej o specjalistycznym kształcie. Jej profil delikatnie podpiera kręgi szyjne, ułatwiając utrzymanie kręgosłupa w anatomicznej pozycji. Pianka pod wpływem ciepła staje się elastyczna i dopasowuje do kształtu głowy. Nie powoduje ucisku więc rano nie obudzimy się ścierpnięci. Model Visco Magic wskazany jest dla osób śpiących na boku i na wznak.

Visco Magic to rehabilitacyjny, profilowany podgłówek termoelastyczny. Wypełnienie z pianki Visco sprawia, że poduszka wspiera subtelnie kręgi szyjne i utrzymuje ich właściwą, naturalną pozycję podczas snu i wypoczynku. Pokrowiec można zdjąć i wyprać co pomaga utrzymać maksymalną higienę podgłówka.

 

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować wby wystawić ocenę