Materac SALSA HILDING

  • Materac SALSA HILDING
  • Marka: HILDING
  • Kod produktu: SALSA HILDING
  • Dostępność: Dostępne
  • 1119.00zł


Dostępne opcje


payu

Materac SALSA HILDING

DARMOWA DOSTAWA NA TERENIE CAŁEGO KRAJU !!!

Materac Salsa wykonany z połączenia piany termo oraz wysokoelastycznej FLEXIFOAM, materac raczej twardy mimo to bardzo przyjemnie zapadający się, wygodnie wyśpią się na nim zarówno osoby o mocnej budowie jak i te nieco szczuplejsze szukające efektu otulenia ze strony materaca

- górna część rdzenia wykonana z piany termoelastycznej bardzo dobrze i równomiernie dopasowuje się do każdej nierówności ciała,

- specjalnie profilowana pianka FLEXIFOAM w drugiej części rdzenia nadaje temu materacowi efekt 7 stref twardości dzięki czemu jest on odpowiednio miękki w okolicach barków i bioder, natomiast w okolicach lędźwi i kolan zdecydowanie bardziej sztywny, co powoduje że jest bardzo wygodny.

- leżąc na tym materacu odczuwa się rozluźnienie mięśni tak bardzo potrzebne nam do spokojnego i zdrowotnego dla organizmu snu.

- Salsa uzyskał certyfikat materaca medycznego, oznacza to że swobodnie mogą z niego korzystać osoby mające problemy bólowe, również dla osób po operacjach może być wykorzystany jako materac rehabilitacyjny.

- Materac można zamówić w dwóch rodzajach pokrowca oba posiadają suwak umożliwiający jego zdjęcie i wypranie nawet w domowej pralce w temperaturze 60 st.

- TENCEL - jest to pokrowiec wykonany przy użyciu celulozy drzewnej, najważniejszą właściwością tego pokrowca jest szybkie odprowadzanie wilgoci z powierzchni materaca dodatkowo powoduje że jest bardzo przewiewny i jednocześnie podnosi higieniczność samego materaca

- VELVET - jest pokrowcem grubszym nadającym dodatkowe przyjemne odczucia podczas spania, jest bardzo przyjemny w dotyku, dla zwiększenia higieny w pokrowiec wszyte są kapsułki z probiotykami które uwalniając się podczas snu zwalcza alergeny.

- Do materaca zalecane są poduszki o średniej wysokości i miękkości (rodzina poduszek INFINITY, VISCO MAGIC; LONDON; VISCO PRIME)

Wkład:
pianka termoelastyczna Visco o wys. 4,6 cm
profilowana pianka Flexifoam o wys. 14 cm

<80 kgImagem

>80 kgImagem

Typ materaca
Typ: piankowy
Wkład
Wkład wysokoelastyczny
Wkład 2 termoelastyczny
Wysokość materaca
Wysokość 21 cm / 22 cm
Gwarancja
Gwarancja kg miesięcy
Typ materaca
Jednostronny/dwustronny jednostronny
Typ: piankowy
Wkład
Wkład wysokoelastyczny
Wkład 2 termoelastyczny
Wysokość materaca
Wysokość 21 cm / 22 cm
Gwarancja
Gwarancja 180 miesięcy

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować wby wystawić ocenę