Materac SWISS DYNAMIC MATERASSO

  • Materac SWISS DYNAMIC MATERASSO
  • Marka: Materasso
  • Kod produktu: Materac SWISS DYNAMIC MATERASSO
  • Dostępność: Dostępny do 2-10 dni
  • 1488.00zł


Dostępne opcje


payu

Materac SWISS DYNAMIC MATERASSO 

DARMOWA DOSTAWA NA TERENIE CAŁEGO KRAJU !!!

Materac SWISS DYNAMIC to połaczenie nowoczesnej, naturalnej piany AventO2 z elastyczną, sprężystą pianą NIGHTFLY. Wysoka sprężystość i elastyczność tego materaca zapewnia odpowiednie podparcie ciała na całej jego powierzchni, bez efektu zapadania się w materacu. System konturowych nacięć w pianie AventO2 pozwala tej pianie doskonale kopiować naturalne krzywizny ciała ludzkiego, dając podparcie we wszystkich istotnych punktach naszego ciała. Jednocześnie walory piany AventO2, wynikające z dodania aktywnych składników w postaci olejku lawendowego i szwajcarskich roślin, czynią ten materac bardzo trwałym.

Wkład:

  1. zdejmowany pokrowiec LAVENDER, pikowany z włoknem klimatyzującym - gramatura 300 g/m3, na boku wszyty 3D material
  2. płyta piany AventO2 - 4 cm
  3. komfortowa piana NIGHTFLY - 12 cm
  4. płyta piany AventO2 - 4 cm

Ta szwajcarska piana bowiem, ulega znikomemu procesowi utleniania, dając tym samym pewność, że materac zachowa swoją sprężystość przez bardzo długi okres czasu. Nawet kontakt z wilgocią, wysoką temperaturę nie będzie negatywnie wpływać na twardość i elastyczność materaca. Jednocześnie zawarta w pianie lawenda, działa kojąco na nasz układ nerwowy, redukując skutki nagromadzonego stresu, pomagając zasnąć szybciej i głębiej. Lawenda działa też kojąco na skórę, przyśpieszając jej regenerację, pomagając w zwalczaniu infekcji, gojeniu drobnych urazów.

Imagem Imagem  Imagem  Imagem Imagem 

Imagem

POKROWIEC MATERACA

Matka Natura daje człowiekowi wiele środków obronnych przed zagrożeniami ze strony drobnoustrojów, bakterii, pleśni i grzybni. I taką właśnie siłę Natury wykorzystuje nasz pokrowiec Lavender. Dzięki nasączeniu włókien tkaniny olejkiem lawendowym, pozyskiwanym z kwiatów lawendy lekarskiej, uzyskaliśmy bardzo mocną tkaninę, która jest w 100% zabezpieczona antybakteryjnie. Jednocześnie efekt aromaterapii (która uwalniania jest na wskutek odbierania nadmiaru ciepła z ciała człowieka) ma poważy wpływ na nasz układ nerwowy oraz skórę. Uwalniający się zapach lawendy redukuje ilość stresu, na jaki jesteśmy narażeni podczas snu, a tym samym ogranicza znacznie nerwice, napięcia bólowe głowy, migreny, paliptacje oraz bezsenność. Jest szczególnie polecany osobom cierpiącym na "choroby cywilizacyjne": depresję, bezsenność ponieważ ma kojące, uspokajające działania, balansujące wewnętrzną dysharmonię. Wzmacnia więc głębokość naszego snu, zapobiega nagłym przerwom w poszczególnych fazach snu, a tym samym pomaga nam rano obudzić się w lepszym nastroju. Tkanina jest bardzo higieniczna i wytrzymała, a w naszej ofercie nadaje się ona do prania w temperaturze do 60 st. C.

Typ materaca
Jednostronny/dwustronny dwustronny
Typ: piankowy
Wkład
Wkład wysokoelastyczny
Twardość materaca
Twardość sredni
Wysokość materaca
Wysokość 22 zł
Gwarancja
Gwarancja 72 miesiące

 

Typ materaca
Jednostronny/dwustronny dwustronny
Typ: piankowy
Wkład
Wkład wysokoelastyczny
Twardość materaca
Twardość sredni
Wysokość materaca
Wysokość 22 cm
Gwarancja
Gwarancja 72 miesiące

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować wby wystawić ocenę