Materac KLASIK MATERASSO

  • Materac KLASIK MATERASSO
  • Marka: Materasso
  • Kod produktu: Materac KLASIK MATERASSO
  • Dostępność: Dostępne
  • 883.00zł


Dostępne opcje


payu

Materac KLASIK MATERASSO

DARMOWA WYSYŁKA W WARSZAWIE I OKOLICACH!

    Materac KLASIK to dwustronny materac z atestem wyrobu medycznego. Przeznaczony jest dla osób potrzebujących bardziej twardego rozwiązania do swojej sypialni. Jednocześnie jego dwustronność pozwala bardziej precyzyjnie i znacznie łatwiej dobrać odpowiednią twardość dla siebie. Jądrem tego materaca jest bardzo twarda piana RE o gęstości aż 85 kg, obłożona obustronnie pianami – od strony twardej o gęstości 28 kg/m³ (4 cm), a od strony średniotwardej o gęstości 25 kg/m³ (4 cm). Moletowana powierzchnia zewnętrznych pianek zapewnia efekt mikromasażu pobudzającego układ krwionośny do bardziej wydajnej pracy. Z kolei pikowanie pokrowca pianką wysokoelastyczna decyduje o przyjemnym komforcie użytkowania materaca, zapewniając jeszcze lepszą wentylację wnętrza materaca. 

Wkład:

  1. zdejmowany pokrowiec BAMBOO, pikowany obustronnie wysokoelastyczna piąnką, 2 cm pikowania
  2. komfortowa piana o gęstości 28 kg/m³ - 4cm
  3. piana RE o gęstości 80 kg/m³ - 8 cm
  4. komfortowa piana o gęstości 25 kg/m³ - 4 cm

Zalecany stelaż - elastyczny

   Materac Klasik jest idealnym rozwiązaniem dla osób cierpiących na takie wady układu kostnego, jak kifoza pogłębiona oraz skolizoza pogłębiona. Pozwala on bowiem skutecznie przeciwdziałać nienaturalnym wygięciom kręgosłupa, zapobiegając zbyt dużemu zapadaniu się w materacu.

Imagem  Imagem  Imagem  Imagem

Imagem

POKROWIEC MATERACA

Pokrowiec Bamboo, to bardzo dobry, naturalny izolator mikroorganizmów od ciała człowieka. Oparta na celulozie drzewnej pozyskiwanej z włókien bambusa, charakteryzuje się przede wszystkim jedwabiście miękkim dotykiem. Oprócz naturalnych właściwości celulozy drzewnej do niszczenia alergenów w postaci roztoczy, pleśni, pyłków i bakterii, charakteryzuje się także niesamowitą zdolnością do absorpcji wilgoci wydzielanej przez ciało śpiącego człowieka. Jednocześnie, zawarta w pokrowcu bawełna, zapewnia doskonałą wentylację i utrzymuje suchy mikroklimat na powierzchni materaca. Higieniczność tego pokrowca zwiększa też fakt, iż tkaninę tę można z materaca ściągnąć, wyprać i wirować w temperaturze do 60 st. C.

Typ materaca
Jednostronny/dwustronny dwustronny
Typ: piankowy
Wkład
Wkład wysokoelastyczny
Twardość materaca
Twardość średni
Wysokość materaca
Wysokość 21 cm
Gwarancja
Gwarancja 24 miesiące

 

Typ materaca
Jednostronny/dwustronny dwustronny
Typ: piankowy
Wkład
Wkład wysokoelastyczny
Twardość materaca
Twardość średni
Wysokość materaca
Wysokość 21 cm
Gwarancja
Gwarancja 24 miesiące

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować wby wystawić ocenę