Materac PREMIER BIO-EX LUXUS MATERASSO

  • Materac PREMIER BIO-EX LUXUS MATERASSO
  • Marka: Materasso
  • Kod produktu: Materac PREMIER BIO-EX LUXUS MATERASSO
  • Dostępność: Dostępny do 2-10 dni
  • 620.00zł


Dostępne opcje


payu

Materac PREMIER BIO-EX LUXUS 

DARMOWA DOSTAWA NA TERENIE CAŁEGO KRAJU !!!

Materac PREMIER BIO-EX LUXUS MATERASSO to klasyczne rozwiązanie w materacach. Konstrukcja oparta na sprężynie kieszeniowej, a więc osobnych sprężynkach zamkniętych w specjalnych woreczkach, pozwoliła nam przekazać Państwu materac budżetowy o ergonomii nie ustępującej droższym rozwiązaniom.

Wkład:

  1. zdejmowany pokrowiec ALOE VERA, pikowany z włoknem klimatyzującym - gramatura 200 g/m3
  2. komfortowa piana 25 kg/m³
  3. przekładka tapicerska - gramatura 200 g/m²
  4. siedmiostrefowa sprężyna kieszeniowa

Zalecany stelaż - sztywny lub elastyczny (bez regulacji)

Wkład sprężyn został podzielony na siedem stref twardości, umożliwiających uzyskanie optymalnych punktów podparcia pod każdą częścią ciała śpiącego człowieka. Niezależna praca sprężyn pozwoliła nam też na ograniczenie tzw. efektu fali i podniesienia elastyczności punktowej materaca. Wkład materaca obłożony jest obustronnie przekładką tapicerską oraz pianką o gęstości 25 kg/m³, co wzmocniło wentylację w materacu. Ta ergonomiczna budowa, przy jednocześnie zastosowanym pokrowcu pralnym Aloe Vera, pozwoliła nam uzyskać na ten materac certyfikat wyrobu medycznego I klasy. Stanowi to więc gwarancję bezpieczeństwa użytkowania, a twardość w tym przypadku możecie Państwo wybrać z: wersji H2 - dedykowanej dla osób o wadze do 105 kg, wersji H3 - dedykowanej dla osób o wadze do 115 kg. Ten średniotwardy materac będzie bardzo dobrym wyborem np. na pierwszy materac, dla osób narażonych na długą pracę przy biurku, w pozycji siedzącej, kiedy dochodzi do dużych obciążeń szczególnie w odcinku lędźwiowym kręgosłupa.

Imagem  Imagem  Imagem Imagem

Imagem

POKROWIEC MATERACA:

Natura wyznacza nie tylko rytm i tempo naszego życia, ale przede wszystkim wpływa na jakość naszego snu. Podczas snu, kiedy ciało i umysł odpoczywa, dochodzi do wielu procesów regenerujących nasze tkanki oraz mózg (który, odpowiednio dotleniony odpowiada za stan naszego samopoczucia w ciągu dnia). Dlatego tak ważne jest, aby również pokrowiec na materacu pomagał nam w pełnej regeneracji. I właśnie pokrowiec Aloe Vera jest taką tkaniną, która dzięki zawartym enzymom, substancjom mineralnym oraz aminokwasom pozwala naszej skórze szybciej regenerować się, a nawet goić drobnym ranom i ubytkom naskórka. Tkanina ta jest bardzo łatwa w praniu (w temperaturze do 60 st. C), które ułatwia też możliwość podzielenia na dwie połowy przy pomocy zamka błyskawicznego.

Typ materaca
Typ: kieszeniowy
Wkład
Wkład kieszeniowy
Wkład 2 wysokoelastyczny
Twardość materaca
Twardość średni
Wysokość materaca
Wysokość 20
Gwarancja
Gwarancja 24 miesiące

 

Typ materaca
Typ: kieszeniowy
Wkład
Wkład wysokoelastyczny
Twardość materaca
Twardość średni
Wysokość materaca
Wysokość 20 cm
Gwarancja
Gwarancja 24 miesiące

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować wby wystawić ocenę