Materac LAVENDER BIO-EX MATERASSO

  • Materac LAVENDER BIO-EX MATERASSO
  • Marka: Materasso
  • Kod produktu: Materac LAVENDER BIO-EX MATERASSO
  • Dostępność: Dostępny do 2-10 dni
  • 1272.00zł


Dostępne opcje


payu

Materac LAVENDER BIO-EX MATERASSO

DARMOWA WYSYŁKA W WARSZAWIE I OKOLICACH!

Materac LAVENDER BIO-EX to nowoczesny materac sprężynowy, oparty na siedmiostrefowej sprężynie kieszeniowej, obłożonej obustronnie 4 cm warstwą piany wysokoelastycznej Lavender. Dzięki zastosowanym materiałom – ergonomicznej sprężynie i przewiewnej, wytrzymałej pianie materac będzie nie tylko trwały, ale przede wszystkim komfortowym, relaksującym meblem w Waszej sypialni.

Wkład:

  1. zdejmowany pokrowiec OLIVA, pikowany z włoknem klimatyzującym - gramatura 300 g/m3
  2. piana LAVENDER gęstość 40 kg/m³ - 4 cm
  3. siedmiostrefowa sprężyna kieszeniowa
  4. piana LAVENDER gęstość 40 kg/m³ - 4 cm

Dodatkowa aromaterapia lawendą będzie redukować nagromadzony stres, pozwalając na głębszy zdrowszy sen, a pokrowiec OLIVA zadba o skuteczną regenerację skóry. Jest to idealne rozwiązanie dla osób przepracowanych, narażonych na codzienny stres, poszukujących warunków do spokojnego snu. Zawarta w pianie lawenda nie tylko działa uspokajająco, ale przede wszystkim przyśpiesza proces zasypiania, usuwa objawy znużenia, pobudza aktywność umysłową. Oddziałowuje też pozytywnie na naszą skóre, przyśpieszając jej regenerację, gojenie się drobnych ran, ogranicza rozwój grzybni na skórze. Dlatego materac ten warto mieć we własnej sypialni.

Imagem Imagem Imagem Imagem Imagem

Imagem

POKROWIEC MATERACA

Nasz pokrowiec Oliva wykorzystuje jeden z najbardziej skutecznych leków, jakie stworzyła Matka Natura na naszej ziemi. Pochodzi on z przepięknych, śródziemnomorskich ogrodów, pieszczonych przez promienie Słońca, gdzie uprawiane są... oliwki. Jak wiadomo oliwki stanowią podstawę zdrowej diety mieszkańców południowej Europy, ponieważ zawierają zestaw witamin E, A, D i K, które spowalniają proces starzenia się ciała ludzkiego. I właśnie taką rolę spełnia w naszej ofercie pokrowiec Oliva - opóźnia proces starzenia skóry śpiącego człowieka, ograniczając powstawanie nie zawsze pięknych zmarszczek, kurzych łapek itp. znaków upływającego nam czasu. Efekt ten uzyskano dzięki zastosowaniu technologii mikrokapsułek, stopniowo dawkujących dobroczynne składniki do naszej skóry, dbając jednocześnie o odpowiednie nawilżenie skóry, bliskie jej naturalnemu pH. Nawilżona skóra jest dzięki temu bardziej elastyczna i odporna na mikrouszkodzenia. Jednocześnie pokrowiec zaprojektowano tak, aby tkanina ułatwiała oddychanie całą powierzchnią skóry, odbierając z niej nadmiar ciepła i wilgoci. Mamy więc do czynienia bardziej z renomowanym kosmetykiem, który działa na nas przez cały czas naszego snu - snu spokojnego, głębokiego. Wartości użytkowe pokrowca nie znikają nawet w wyniku prania, które w tym przypadku dopuszczone jest w temperaturze do 60 st. C.

Typ materaca
Jednostronny/dwustronny dwustronny
Typ: kieszeniowy
Wkład
Wkład kieszeniowy
Wkład 2 wysokoelastyczny
Twardość materaca
Twardość średni
Wysokość materaca
Wysokość 24 cm
Gwarancja
Gwarancja 72 miesiące

 

Typ materaca
Jednostronny/dwustronny dwustronny
Typ: kieszeniowy
Wkład
Wkład wysokoelastyczny
Twardość materaca
Twardość średni
Wysokość materaca
Wysokość 24 cm
Gwarancja
Gwarancja 72 miesiące

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować wby wystawić ocenę