Materac AMERIKA MATERASSO

  • Materac AMERIKA MATERASSO
  • Marka: Materasso
  • Kod produktu: Materac AMERIKA MATERASSO
  • Dostępność: Dostępny do 2-10 dni
  • 1276.00zł


Dostępne opcje


payu

Materac AMERIKA 

DARMOWA DOSTAWA NA TERENIE CAŁEGO KRAJU !!!

Materac AMERIKA MATERASSO to jeden z najbardziej ergonomicznych materaców na rynku. Jego konstrukcja została oparta o wkład ze sprężyn kieszeniowych o bardzo małej średnicy, tzw. sprężynie 1000S określanej też jako multipocket. Wkład ten zapewnia poprzez trzykrotnie większą ilość sprężyn, trzykrotnie większą ilość punktów podparcia ciała na materacu. Tym samym jeszcze bardziej ograniczono negatywne naciski z materaca na ciało ludzkie, a podzielenie wkładu na siedem stref twardości pozwoliło na optymalne ułożenie ciała ludzkiego podczas snu.

Wkład:

  1. zdejmowany pokrowiec BAMBOO, pikowany z włoknem klimatyzującym - gramatura 200 g/m3
  2. obustronnie płyta przewiewnego lateksu,- wersja H2 - przekładka tapicerska gramatura 200 g/m²,- wersja H3 - przekładka tapicerska gramatura 800 g/m²
  3. siemiostrefowa sprężyna multipocket 1000S

Zalecany stelaż - elastyczny (bez regulacji)

Elastyczność punktowa oraz sprężystość dodatkowo wzmacnia tutaj użycie grubej warstwy lateksu, pozyskiwanego częściowo z naturalnego mleczka kauczukowego. To z kolei jest gwarancją ochrony zdrowia człowieka podczas snu, przed zagrożeniami typu roztocza, zarodniki pleśni, pyłki roślin. Otrzymujemy więc bardzo dobre właściwości, tutaj dodatkowo wsparte pralnym pokrowcem Bamboo. Z resztą ta ergonomiczna budowa materaca oraz użyte materiały pozwoliły nam na uzyskanie dla tego modelu certyfikatu wyrobu medycznego I klasy.

Materac Amerika produkowany jest w dwóch wersjach, w zależności od wagi jego użytkownika: - wersja H2 przeznaczona dla osób o wadze do 110 kg, - wersja H3 przeznaczona dla osób o wadze do 130 kg. Decydując się na materac Amerika uzyskujemy bardziej spokojny, głęboki sen, bez gwałtownych wybudzeń. Także nasza skóra, oraz układ krwionośny, pozbawione drażniących i uciskających nacisków, otrzymują środowisko idealne do prawidłowej, niezakłóconej regeneracji podczas snu.

Imagem Imagem Imagem Imagem

Imagem

POKROWIEC MATERACA Pokrowiec Bamboo, to bardzo dobry, naturalny izolator mikroorganizmów od ciała człowieka. Oparta na celulozie drzewnej pozyskiwanej z włókien bambusa, charakteryzuje się przede wszystkim jedwabiście miękkim dotykiem. Oprócz naturalnych właściwości celulozy drzewnej do niszczenia alergenów w postaci roztoczy, pleśni, pyłków i bakterii, charakteryzuje się także niesamowitą zdolnością do absorpcji wilgoci wydzielanej przez ciało śpiącego człowieka. Jednocześnie, zawarta w pokrowcu bawełna, zapewnia doskonałą wentylację i utrzymuje suchy mikroklimat na powierzchni materaca. Higieniczność tego pokrowca zwiększa też fakt, iż tkaninę tę można z materaca ściągnąć, wyprać i wirować w temperaturze do 60 st. C.

Typ materaca
Jednostronny/dwustronny dwustronny
Typ: kieszeniowy
Wkład
Wkład kieszeniowy
Wkład 2 lateks
Twardość materaca
Twardość średni
Wysokość materaca
Wysokość 21 cm
Gwarancja
Gwarancja 36 miesiące

 

Typ materaca
Jednostronny/dwustronny dwustronny
Typ: kieszeniowy
Wkład
Wkład 3 lateks
Twardość materaca
Twardość średni
Wysokość materaca
Wysokość 21 cm
Gwarancja
Gwarancja 36 miesiące

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować wby wystawić ocenę