Materac BABY NATUR MATERASSO

  • Materac BABY NATUR MATERASSO
  • Marka: Materasso
  • Kod produktu: Materac BABY NATUR MATERASSO
  • Dostępność: Dostępny do 2-10 dni
  • 424.00zł


Dostępne opcje


payu

Materac BABY NATUR MATERASSO

Materac BABY NATUR to idealne rozwiązanie dla Twojego dziecka. To bezpieczeństwo dla Jego zdrowia. Materac zbudowany jest z naturalnej, bardzo przewiewnej i przede wszystkim 100% antybakteryjnej piany Biogreen. Piana ta jest dodatkowo formowana, aby zapewnić dodatkowe kanały wentylacyjne. Jest sprężysta, idealnie twarda, aby kręgosłup Twojego dziecka rozwijał się w sposób prawidłowy. Zastosowany w pianie olej rycynowy jest naturalnym, skutecznym środkiem zabezpieczającym zdrowie Twojego dziecka przed szkodliwymi mikroorganizmami, jak roztocza kurzu domowego, zarodniki pleśni i grzybni.

Aby Twoje dziecko nie przegrzewało się podczas snu, aby spało spokojnie i komfortowo, górną warstę materaca stanowi nowoczesna piana Polargel, która zapewnia dziecku optymalny dla jego skóry, suchy mikroklimat na powierzchni materaca. Dzięki temu eliminujemy problem pocenia się nawet podczas upalnych dni.

POKROWIEC MATERACA

Nasze dążenie do oferowania Państwu zdrowego snu, zgodnego z rytmami Natury najlepiej odzwierciedla pokrowiec Lyocell. Bazą tej luksusowej tkaniny materacowej jest tutaj celuloza drzewna, która nadaje jej aksamitnie delikatny dotyk, a jednocześnie czyni ją tkaniną bardzo mocną. Co ważne, jest to materiał doskonale pochłaniający i odprowadzający wilgoć, a więc pozwala utrzymywać higieniczny, suchy klimat na powierzchni materaca. Jest to istotna sprawa np. dla osób z tendencją do pocenia się, cierpiących na nadciśnienie tętnicze. Dodatkowo celuloza drzewna jest materiałem naturalnie antybakteryjnym, co podwaja bezpieczeństwo użytkowania dla osób z alergiami, chorobami układu oddechowego itp. Każdy materac wyposażony w ten naturalny pokrowiec wyposażamy dodatkowo w pas wentylacyjny, który zapewnia znacznie lepszy obieg powietrza w materacu i wymianę ciepła. Całość tkaniny jest przeszywany w atrakcyjny wzór i gęsto pikowana, co wzmacnia uczucie przyjemności podczas snu. Pokrowiec ten można z materaca bardzo łatwo ściągać i prać w temperaturze do 60 st. C.

Imagem Imagem  Imagem

Typ materaca
Jednostronny/dwustronny jednostronny
Typ: dziecięcy
Wkład
Wkład wysokoelastyczny
Wysokość materaca
Wysokość 11 cm
Gwarancja
Gwarancja 60 miesiące
Typ materaca
Jednostronny/dwustronny jednostronny
Typ: dziecięcy
Wkład
Wkład wysokoelastyczny
Wysokość materaca
Wysokość 11 cm
Gwarancja
Gwarancja 60 miesiące

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować wby wystawić ocenę